ROLETY PODTYNKOWE

ROLETY NADTYNKOWE

Roleta podtynkowa to rozwiązanie, które stosuje się głównie na nowo budowanych obiektach. Istnieje możliwość zamontowania takiej rolety na obiekcie istniejącym , po wykonaniu  niezbędnych zmian w obrębie nadproża.

Zaplanowany w trakcie budowy montaż pozwala na schowanie skrzynki rolety i  wprowadzenie prowadnic pod elewację. Widoczny pozostaje praktycznie tylko pancerz. Schowana obudowa nie przysłania okna. Pozwoli to zachować estetyczny wygląd elewacji.

Firma Anmar stosuje dwa rodzaje napędów: zwijacz i silnik jednofazowy. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli na dopasowanie rolety dla każdego klienta

Roleta nadtynkowa to rozwiązanie, które można stosować na gotowych już obiektach. Roleta jest umieszczona w skrzynce ściętej pod kątem 45 stopni .

Tego typu system to najprostsze rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym. Wielkość skrzynki jest uzależniona od wysokości całej rolety oraz rodzaju pancerza. Pancerz wypełniony jest specjalną pianką poliuretanową, dzięki czemu izolacyjność cieplna jest zachowana na wysokim poziomie.

Firma Anmar stosuje dwa rodzaje napędów: zwijacz i silnik jednofazowy .Szeroka gama kolorystyczna pozwoli na dopasowanie rolety dla każdego klienta. 

Nasza oferta

SYSTEMY OKIEN
DRZWI TARASOWE
STOLARKA ALUMINIOWA
BRAMY GARAŻOWE

DRZWI ZEWNĘTRZNE

ROLETY ZEWNĘTRZNE

FASADY

REGENERACJA FILTRÓW DPF

PANELE FOTOWOLTAICZNE